W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego Szczytna. Odbywa się ono tradycyjnie za pośrednictwem kart oraz elektronicznie poprzez platformę internetową. Trzeba się jednak spieszyć, bo czasu jest niewiele.

Głosowanie w ekspresowym tempie
Pomysłodawcy projektów i osoby zaangażowane w ich promocję przez niespełna miesiąc będą zachęcać mieszkańców do głosowania. Od lewej: Paweł Salamucha, Grażyna Wrona – Janowska – dyrektor SP 3 oraz Dominik Bogacki

TRADYCYJNIE I ELEKTRONICZNIE

Mieszkańcy Szczytna mogą już wybierać spośród trzech projektów zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że są to: montaż ławek fotowoltaicznych do ładowania telefonów komórkowych, laptopów i tabletów, budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą w parku na ul. Pasymskiej lub Skłodowskiej – Curie oraz utworzenie miasteczka ruchu drogowego z elementami gier ruchowych i edukacyjnych przy Szkole Podstawowej nr 3.

Głosowanie, które rozpoczęło się w miniony poniedziałek, będzie się odbywać w dwóch formach – tradycyjnej i elektronicznej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.