Cztery uczennice gimnazjum sportowego w Zespole Szkół nr 3 napisały książkę pt. „Cztery pory uczuć”, która bierze udział w ogólnopolskim turnieju literackim. To, czy szczytnianki znajdą się w ścisłym finale konkursu, zależy od liczby uzyskanych głosów. Można je już oddawać za pośrednictwem internetu.

Głosujemy na CZTERY PORY UCZUĆ
Autorki książki (od lewej): Anna Czerwińska, Daria Mackiewicz, Patrycja Wieszczyńska i Justyna Poździak liczą na głosy internautów

Daria Mackiewicz, Patrycja Wieszczyńska, Anna Czerwińska i Justyna Poździak są uczennicami II klasy gimnazjum sportowego w Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie. Dziewczęta zawsze lubiły czytać, ale pewnego dnia zapragnęły panie tworzyć i swoją twórczością podzielić się z innymi. Gimnazjalistki napisały książkę o miłości pt. „Cztery pory uczuć”. - Miłość to uczucie, które dopada każdego z nas, o którym marzymy i które czasem przeklinamy – uzasadniają wybór tematu uczennice. „Cztery pory uczuć” biorą udział w ogólnopolskim turnieju literackim „Misja – książka!” organizowanym przez firmę Ridero.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.