Najnowszy pomysł żołnierzy z 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej to rekrutacja online. Uczestnicząc w spotkaniu przez Internet w szybki i łatwy sposób możemy dowiedzieć się jak wstąpić do WOT i na czym polega służba w terytorialsach. Najbliższe spotkanie obędzie się już  we  wtorek 19 stycznia.

I Ty możesz zostać terytorialsemPrzez pandemię koronawirusa i wprowadzone ograniczenia, nadal nie możemy uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i spotkaniach. Z ciekawą inicjatywą wyszli za to żołnierze 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy organizują dla wszystkich chętnych rekrutację online. Wystarczy o wyznaczonej godzinie wejść na stronę internetową spotkania i już po chwili możemy uzyskać niezbędne  informacje do tego, by wstąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej.

- Spotkania online są skierowane do osób, które chciałyby dowiedzieć się na czym polega służba w Wojskach Obrony Terytorialnej, a w przyszłości także zasilić nasze szeregi - informuje ppłk Artur Lichończak, z-ca dowódcy 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.