Koalicja Obywatelska liczy na wygraną w wyborach do sejmiku województwa. Z powiatu szczycieńskiego na jej liście znalazło się dwoje kandydatów. To przedsiębiorca Sławomir Chmieliński oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach Karolina Lewandowska – Zając.

Idą po władzę w sejmiku
Podczas wizyty w Szczytnie członkowie Koalicji Obywatelskiej manifestowali swoje poparcie dla kandydata na burmistrza Stefana Ochmana

W środę 13 marca podczas konferencji prasowej na pl. Juranda w Szczytnie Koalicja Obywatelska zaprezentowała swoich kandydatów do sejmiku województwa warmińsko – mazurskiego oraz ubiegającego się o urząd burmistrza Szczytna Stefana Ochmana. W spotkaniu z mediami uczestniczyli: posłowie Janusz Cichoń i Maciej Wróbel, senatorka Ewa Kaliszuk, marszałek województwa Marcin Kuchciński oraz kandydaci do sejmiku na czele z liderką listy, Katarzyną Sobiech z Pisza. - Cały czas odliczamy dni do zwycięstwa. Wierzymy głęboko, że 7 kwietnia zameldujemy państwu wygraną do sejmiku i wygraną tu, w Szczytnie – mówił poseł Wróbel.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.