- Te wybory będą o tym, czy Unia Europejska stanie się jednym silnym państwem zarządzanym z Brukseli i zdominowanym przez Niemców, czy oprze się na szlachetnych wartościach, bez szaleństw ekologicznych i bez zabierania ludziom wolności – mówił podczas spotkania w MDK-u Maciej Wąsik.

Idźcie na głosowanie i namawiajcie innych
Maciej Wąsik: - Mimo otrzymanej propozycji od Moniki Olejnik do wzięcia udziału w „Kropce nad i” wolałem przyjechać do Szczytna

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego Maciej Wąsik gościł we wtorek w Szczytnie. Podczas spotkania z mieszkańcami w domu kultury zachęcał ich do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. One bowiem, jak przekonywał, zadecydują o tym czy Unia Europejska stanie się jednym silnym państwem zarządzanym z Brukseli i zdominowanym przez Niemców, czy oprze się na szlachetnych wartościach, bez szaleństw ekologicznych i bez zabierania ludziom wolności. - O tym będą te wybory – mówił kandydat PiS-u, prosząc zebranych, żeby poszli na wybory i namawiali też do tego swoje rodziny, sąsiadów i znajomych.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.