Przedstawienie najnowszej wiedzy oraz trendów dotyczących tworzenia zespołów i funkcjonowania firm w czasach zmian to główny cel przyświecający konferencji zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie w minionym tygodniu. Wydarzenie było także okazją do wymiany doświadczeń między lokalnymi przedsiębiorcami oraz dyskusji z udziałem ekspertów.

Jak być liderem w czasach zmian?
Uczestnicy konferencji wysłuchali m.in. prelekcji Agnieszki Ewald, znanej jako „Facetka od stresu”, na temat najmłodszego pokolenia wchodzącego na rynek pracy

Konferencja „Przywództwo w czasach zmian: jak budować skuteczne zespoły w dobie innowacji i zmian” odbyła się w czwartek 30 listopada w szczycieńskiej restauracji „Mazuriana”. Jej organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie. Wydarzenie odbyło się w ramach kontynuacji działań kierowanych do lokalnych pracodawców oraz instytucji działających na rynku pracy powiatu szczycieńskiego. Dyrektor PUP Beata Januszczyk przyznaje, że zainteresowanie udziałem w konferencji przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.