Po raz pierwszy w historii naszego plebiscytu triumfował tenisista. W kategorii SENIOR zwyciężył z ogromną przewagą punktów Ryszard Nowotka. Wśród sportowców młodego pokolenia triumfował Jakub Badysiak. Tytuł CZŁOWIEKA SPORTU przyznaliśmy Jackowi Szewczakowi. Jubileuszowa edycja plebiscytu była dobrą okazją do przyznania nagród specjalnych, które wręczyliśmy Ireneuszowi Bukowieckiemu, Piotrowi Moczydłowskiemu i Zbigniewowi Dobkowskiemu. galeria >>

 

Po raz pierwszy w historii naszego plebiscytu triumfował tenisista. W kategorii SENIOR zwyciężył z ogromną przewagą punktów Ryszard Nowotka. Wśród sportowców młodego pokolenia triumfował Jakub Badysiak. Tytuł CZŁOWIEKA SPORTU przyznaliśmy Jackowi Szewczakowi. Jubileuszowa edycja plebiscytu była dobrą okazją do przyznania nagród specjalnych, które wręczyliśmy Ireneuszowi Bukowieckiemu, Piotrowi Moczydłowskiemu i Zbigniewowi Dobkowskiemu.

Jubileuszowi zwycięzcy

Gości podsumowania XV Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego podejmowaliśmy po raz kolejny w restauracji „Zacisze”. To właśnie w jej gościnnych progach zapoznaliśmy wszystkich zebranych z wynikami XV edycji. Czytelnicy „Kurka” dostrzegli, za co dziękujemy, powagę jubileuszu i nadesłali rekordową liczbę 2251 kuponów. Tradycyjnie osobą ogłaszającą wyniki typowania był dotychczas Bogusław Palmowski. W tym roku, pod jego nieobecność, w rolę tę wcielił się nasz redakcyjny felietonista Andrzej Symonowicz, który udowodnił, że sztuka prowadzenia dialogu z audytorium jest mu nieobca (ta przeszłość kabaretowa...). W rolę uroczej asystentki podczas wręczania nagród dla kolejnych laureatów wcieliła się z kolei Klaudia Sawicz, półfinalistka wyborów Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Skoro już mowa o osobach dbających o jakość Kurkowej gali – nie sposób nie wspomnieć o duecie wokalno-instrumentalnym Magdalena Dunajska-Piotr Krępeć, umilającym z powodzeniem czas zebranym w restauracji gościom.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.