Błękitni bez punktów w Mrągowie • Nieudany wyjazd do Olecka • Omulew ratuje remis w meczu z autsajderem • Porażki w klasie A • Wysokie zwycięstwo GKS-u Szczytno

Klęska SKS-u
Arkadiusz Foruś zdobył jedną z bramek dla Błękitnych

IV liga -10. kolejka

Mrągowia Mrągowo – Błękitni Pasym 3:2 (1:0)

1:0 – (5.), 1:1 – Arkadiusz Foruś (75.), 2:1 – (82.), 3:1 – (89.), 3:2 – Patrycjusz Malanowski (90.)

Błękitni: Miara,  Dublanka (86. Nosowicz), Francuz, Dobrzyński, Kruczyk,  Alancewicz, Malec, Foruś,  Kurto, Malanowski.

- Przegraliśmy na własne życzenie, jesteśmy sami sobie winni – podsumowuje wyjazd do Mrągowa trener Błękitnych Mirosław Romanowski. - Jeśli się wyrównuje w 75. min, trzeba to uszanować – dodaje.

Do ostatniego kwadransa na boisku działo się sporo, ale gol padł tylko jeden  - i to na samym początku spotkania. Worek z bramkami rozwiązał się w końcówce. Najpierw Foruś wykorzystał strącenie piłki głową przez Alancewicza i strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza Mrągowii. Niefrasobliwość w poczynaniach gości kosztowała ich utratę dwóch goli. W doliczonym czasie gry w zamieszaniu pod bramką gospodarzy najlepiej zachował się niezawodny Malanowski, zaliczając trafienie na  2:3. Na odrobienie strat zabrakło już czasu, a nie pomogło w tym z pewnością zachowanie Nosowicza, który szybko po wejściu na boisko zarobił za pyskówki z sędzią dwie żółte kartki. 

Granica Kętrzyn – Orlęta Reszel 1:1, MKS Korsze – Zatoka Braniewo 3:0, Znicz Biała Piska- Concordia Elbląg 3:1, Błękitni Orneta – Tęcza Biskupiec 0:6, Tęcza Miłomłyn – Mamry Giżycko 3:0, Rominta Gołdap – Motor Lubawa 1:0, Pisa Barczewo – Unia Susz 0:2. 

KLASA OKRĘGOWA - 10. kolejka

Omulew Wielbark – Granica Bezledy 2:2 (0:1)

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.