Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej – senator Ewa Kaliszuk i poseł Janusz Cichoń, jako pierwsi po wyborach, otworzyli swoje biuro w Szczytnie mieszczące się w biurowcu „Społem” na ul. Kościuszki. Ma ono służyć nie tylko im, ale też lokalnym działaczom PO przygotowującym się do nadchodzących wyborów samorządowych.

Poseł i senator PO otworzyli swoje biuro
Przy symbolicznym przecięciu wstęgi senator Ewie Kaliszuk i posłowi Januszowi Cichoniowi asystowali szef miejskich struktur PO Igor Chmieliński (z lewej) i kandydat na burmistrza Szczytna Stefan Ochman

CZUJĄ NOWĄ ENERGIĘ

W miniony piątek w Szczytnie otwarto pierwsze po październikowych wyborach biuro, w którym z mieszkańcami będą się spotykać parlamentarzyści wybrani na nową kadencję. Są nimi politycy Koalicji Obywatelskiej – senator Ewa Kaliszuk i poseł Janusz Cichoń. W otwarciu biura mieszczącego się w budynku „Społem” na ul. Kościuszki uczestniczył także przewodniczący wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej, poseł Jacek Protas, włodarze samorządowi w osobach burmistrza Pasymia Cezarego Łachmańskiego i wójta gminy Rozogi Zbigniewa Kudrzyckiego, lokalni działacze PO na czele z szefem powiatowych struktur, radnym miejskim Karolem Furczakiem oraz sympatycy tej partii. - Czujemy tę nową energię, ale i odpowiedzialność za to, że wyborcy powierzyli nam stery władzy i chcą, byśmy zmieniali tę szarą, niedobrą rzeczywistość – mówił Jacek Protas, dziękując szczycieńskim działaczom PO za ich zaangażowanie w kampanię wyborczą do parlamentu.

CHCĄ PODBIĆ SAMORZĄD

Szef Platformy w regionie podkreślał, że teraz nadszedł czas na przygotowanie się do batalii samorządowej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.