Dotychczasowy zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie st. bryg. Krzysztof Kosiewski odszedł na emeryturę. Na razie nie wiadomo, kto obejmie po nim stanowisko. Decyzję w tej sprawie podjąć ma komendant wojewódzki.

Komendant bez zastępcy
Podczas uroczystego apelu nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia odchodzącego na emeryturę st. bryg. Krzysztofa Kosiewskiego ze strażakami

W czwartek 31 stycznia w Komendzie Powiatowej PSP w Szczytnie miał miejsce uroczysty apel z okazji zakończenia służby przez zastępcę komendanta powiatowego PSP Krzysztofa Kosiewskiego. Z tym dniem przeszedł on na emeryturę. Komendant Powiatowy PSP bryg. Grzegorz Rybaczyk w imieniu własnym i wszystkich pracowników szczycieńskiej komendy podziękował st.bryg. Krzysztofowi Kosiewskiemu za wspólną, owocną pracę, życząc jednocześnie wszystkiego najlepszego na zasłużonej emeryturze. Odchodzący zastępca także wyraził wdzięczność za współpracę strażakom oraz pracownikom cywilnym. Po przejściu pod specjalnie utworzonym szpalerem st. bryg. Krzysztof Kosiewski pożegnał się ze sztandarem Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.