WJECHAŁ W "ELKĘ"

W środę 26 października rano na ul. Polskiej w Szczytnie doszło do kolizji.

20-letnia kursantka nauki jazdy, zbliżając się do przejścia dla pieszych, zwolniła, a chwilę potem na tył jej pojazdu najechało audi. Sprawca kolizji prawdopodobnie się zagapił, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu i nie zdążył wyhamować. Oboje kierujący byli trzeźwi i żaden z uczestników kolizji nie doznał obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany przez policję mandatem.

SŁONA CENA ZA ZIGNOROWANIE ZNAKU

O tym, że znaki drogowe są po to, aby ich przestrzegać, przekonała się w środę 26 października kierująca BMW. Kobieta zaparkowała swój pojazd pod znakiem informującym o … zakazie postoju, którego złamanie może skutkować odholowaniem auta na koszt właściciela. Samochód nie dość, że parkował w niedozwolonym miejscu, to jeszcze utrudniał poruszanie się innym pojazdom, a także stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Z ustaleń policji wynikało, że BMW stoi na zakazie postoju od dłuższego czasu. Auto został odholowane na policyjny parking, gdzie zaczeka na odbiór. Kierująca otrzymała wezwanie do stawiennictwa w szczycieńskiej komendzie w celu przesłuchania w sprawie o popełnione wykroczenie.

UGASIŁ PRAGNIENIE... OCTEM

Nietypowy napój na ugaszenie pragnienia znalazł 40-letni mieszkaniec gminy Szczytno. W środę 26 października wieczorem dopuścił się włamania do jednego z gospodarstw na terenie gminy Szczytno.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.