Wszyscy dotychczasowi włodarze z powiatu szczycieńskiego walczą o zachowanie swoich funkcji. Komu ta sztuka się uda, a kto będzie musiał szukać sobie innego zajęcia? Tego dowiemy się już za kilka dni.

MIASTO SZCZYTNO

Kto pożegna się ze stołkiem?
Danuta Górska, Krzysztof Mańkowski, Zbigniew Gontarzewski, Aneta Lenard, Rafał Wilczek

Do walki o fotel burmistrza stanie pięcioro kandydatów. Wszystko wskazuje na to, że o obsadzie najważniejszego stanowiska w mieście zadecyduje dopiero druga tura. Urzędującej od 12 lat burmistrz Danucie Górskiej z pewnością nie będzie łatwo zachować stanowisko. W  gronie jej rywali są: dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu Krzysztof Mańkowski („Razem dla Mieszkańców”), były radny miejski, emerytowany policjant Zbigniew Gontarzewski (Prawo i Sprawiedliwość), właścicielka niepublicznego przedszkola Aneta Lenard („Aktywne Szczytno”) oraz były naczelnik promocji w Urzędzie Miejskim, sekretarz gminy Purda Rafał Wilczek („Wszystko dla Szczytna”).

GMINA SZCZYTNO

Sławomir Wojciechowski, Jolanta Cielecka

Tu zapowiada się emocjonujący pojedynek pomiędzy rządzącym gminą od 2002 r. Sławomirem Wojciechowskim (KWW „Zawsze Niezależni”) a wieloletnią skarbnik Alicją Cielecką (Prawo i Sprawiedliwość).

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.