Konrad Bukowiecki w kategorii SENIOR i Wiktor Nasierowski w kategorii JUNIOR to zwycięzcy XX Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego. Tytuł Człowieka Sportu 2016 przypadł Mariuszowi Korczakowskiemu, a za CZŁOWIEKA SPORTU 20-lecia uznaliśmy Ireneusza Bukowieckiego. Główną nagrodę dla Czytelników - rower otrzyma Bogdan Czyżewski z Kamionka

Laury dla Bukowieckich
W kategorii SENIOR zwycięzcą głosowania został kulomiot Konrad Bukowiecki (pierwszy z lewej)

To, co rozpoczęliśmy na przełomie roku 1997 i 1998 jako swoiste uzupełnienie balu sportowca, doczekało się swojej już XX edycji. Lokalni sympatycy sportu wciąż nie zawodzą – zanim mogliśmy podać rozstrzygnięcie Plebiscytu, musieliśmy dokładnie policzyć punkty z przeszło 1500 nadesłanych bądź przyniesionych kuponów.

W gościnnych po raz kolejny progach restauracji Zacisze wyniki głosowania podał Bogusław Palmowski. W kategorii SENIOR niespodzianki być nie mogło – wygrał Konrad Bukowiecki, świeżo upieczony halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą, odnoszący regularnie sukcesy w ubiegłym roku i reprezentujący nasz kraj podczas letnich igrzysk w Rio de Janeiro. Nie da się ukryć, że najbardziej medialny w ostatnim czasie mieszkaniec Szczytna był dużą atrakcją gali podsumowującej głosowanie i znalazło się dużo chętnych do zrobienia zdjęcia z mistrzem czy zdobycia autografu.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.