List otwarty dyrektor przedszkola Drodzy Rodzice, Szanowni Szczytnianie,

Trzydzieści jeden lat prowadzenia Przedszkola Niepublicznego nr 1 Pod Topolą w Szczytnie to długi czas, to ponad 1000 absolwentów, to praktycznie dwa pokolenia mieszkańców naszego Miasta, którzy rozsiani są teraz po całym świecie, a Przedszkole Pod Topolą było ich pierwszym uniwersytetem. Jestem dumna z tego, jak potoczyły się losy wspaniałych dzieci – absolwentów mojego przedszkola i jakimi są dzisiaj ludźmi. Dlatego dziękuję Rodzicom, że wybrali właśnie to przedszkole, zaufali Zespołowi Przedszkola Pod Topolą.

Tegorocznym absolwentom życzę, by mierzyli wysoko, rozwijali swoje zainteresowania i pasje. Rodzicom gratuluję i życzę, by zawsze byli dumni ze swoich dzieci, wierzyli w nie i byli dla nich wsparciem.

Przedszkole Niepubliczne nr 1 Pod Topolą to pierwsze przedszkole niepubliczne w województwie i jedno z pierwszych w Polsce. Tworzyłam to miejsce, mając na względzie wartości takie jak: prawda, życzliwość, przyjaźń i szacunek. Naczelną myślą było dla mnie dobro dziecka, przyjazna atmosfera i ciągłe doskonalenie warsztatu pracy pedagogicznej.

Ostatnie dni mojej pracy zawodowej to czas podsumowań, to bardzo ważny rozdział w moim życiu, to 46 lat pracy w tym miejscu, w tym 31 jako organu prowadzącego i dyrektora przedszkola niepublicznego. Nie ukrywam, że to pożegnanie przychodzi mi z trudem.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.