Przyszłe mamy uczęszczające do szkoły rodzenia zakończyły już cykl zajęć z położnymi Julią Dudą i Urszulą Piskorską. Ostatnie wypadły w mikołajki, dlatego prowadzące je przygotowały dla pań i oraz towarzyszących im przyszłych tatusiów miłe upominki.

Mikołajki w szkole rodzenia
Przyszłe mamy i tatusiowie wraz z położnymi prowadzącymi szkołę rodzenia – Julią Dudą (z prawej) i Urszulą Piskorską (z lewej)

W reaktywowanej kilka miesięcy temu szkole rodzenia zakończył się cykl zajęć z udziałem przyszłych mam i tatusiów. Obejmowały one zagadnienia dotyczące m.in. przygotowania do porodu, jego przebiegu, a także opieki nad nowo narodzonym dzieckiem. Zakończenie części teoretycznej miało miejsce 6 grudnia, w mikołajki. Z tej okazji prowadzące zajęcia szczycieńskie położne Julia Duda i Urszula Piskorska przygotowały dla uczestniczek drobne upominki. Były również ostatnie wskazówki przed porodem. Uczestniczki rozwiązania spodziewają się już w najbliższych tygodniach. Dlatego położne poruszały m.in. temat udziału w porodach ojców dzieci.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.