Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie przystąpił do realizacji projektu, na który pozyskał blisko 1 mln zł. Dzięki niemu powstaną m.in. dwie nowoczesne pracownie językowe oraz pracownia informatyczna i matematyczna, a nauczyciele i uczniowie zyskają możliwość poszerzania wiedzy z zakresu języków obcych, matematyki i informatyki. Nowością będzie wprowadzenia zajęć z języka hiszpańskiego.

Milion dla ogólniaka
W ramach poprzedniego realizowanego w ZS nr 3 projektu powstała m.in. pracownia biologiczna. Teraz szkoła wzbogaci się o nową pracownię językową i informatyczną, a remontu doczeka się również matematyczna

DOPOSAŻENIE ZA 600 TYSIĘCY

Zespół Szkół nr 3 przystępuje do realizacji kolejnego projektu finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Tym razem, na przedsięwzięcie pod nazwą „Laboratorium kompetencji informatycznych, matematycznych i językowych” placówka pozyskała ponad 940 tys. złotych. Ma w nim uczestniczyć 104 uczniów i 24 nauczycieli. Pierwszym etapem realizacji trwającego od lutego tego roku do końca lipca 2021 r. projektu jest stworzenie w szkole warunków nauczania metodami eksperymentalnymi.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.