Obudźcie się misie ze snu zimowego i zróbcie coś z drogą w obrębie Zieleńca – w tak nietuzinkowy sposób za pośrednictwem portalu społecznościowego sołtys Łatanej Wielkiej Aneta Krzyszkowska apeluje do władz gminy Wielbark. Wójt Grzegorz Zapadka odbiera jej wystąpienie jako część kampanii wyborczej PiS-u.

Misie, obudźcie się ze snu
- Moją rolą jest stanie w obronie mieszkańców i reagowanie, gdy ktoś robi z nas idiotów – tak sołtys Aneta Krzyszkowska uzasadnia swoją interwencję w sprawie opłakanego stanu drogi w obrębie Zieleńca

ZRÓBCIE COŚ Z TĄ DROGĄ

Sołtys Łatanej Wielkiej Aneta Krzyszkowska nie po raz pierwszy wchodzi w spór z władzami gminy Wielbark. Tym razem poszło o opłakany stan gminnej drogi w Zieleńcu, prowadzącej do Łatanej. Sołtys Krzyszkowska, nie mogąc się doczekać reakcji wójta, postanowiła opisać sprawę na portalu społecznościowym. Jej wpis wywołał prawdziwą burze, bo nie oszczędza ona lokalnych decydentów. Dla każdego, kto zna realia gminy Wielbark, gdzie mało kto ma odwagę otwarcie skrytykować władze, to prawdziwy szok. Obudźcie się wreszcie misie ze snu zimowego i zróbcie coś z drogą nr 203 w obrębie Zieleniec, bo to już o pomstę do nieba woła - pisze Krzyszkowska. 

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.