Walentynki za pasem. Komu doskwiera samotność i chciałby poznać miłą sercu osobę, może ją znaleźć dzięki internetowej stronie na Facebooku „Szybkie randki – Szczytno”. Stworzyła ją i prowadzi Agnieszka Kamińska, mieszkanka naszego miasta. - Chciałabym, aby dzięki niej samotne osoby znalazły kochających partnerów na całe życie - mówi pomysłodawczyni.

Na ratunek samotnym sercom
Agnieszka Kamińska, współzałożycielka serwisu „Szybkie randki Szczytno”, chce pomóc singlom w znalezieniu drugiej połówki

POMYSŁ Z NOWEGO JORKU

Internetowa strona „Szybkie randki – Szczytno” działa od listopada ubiegłego roku, ale pomysł zrodził się dość dawno. Wszystko zaczęło się za oceanem, w Nowym Jorku. Agnieszka Kamińska, autorka strony, mieszkając tam dwa lata, zauważyła, że nowojorscy single skrzykują się poprzez internet, ale nie po to, aby flirtować gdzieś w chmurze, ale by spotkać się w „realu”. W cztery oczy w jakiejś fajnej knajpce czy kawiarence, bo tylko w trakcie takich bliskich spotkań możne zrodzić się prawdziwa miłość.

Po powrocie do kraju, postanowiła pomóc miejscowym singlom w znalezieniu drugiej połówki i zorganizować coś podobnego także u nas w Szczytnie.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.