Burmistrz Cezary Łachmański będzie miał konkurenta w przyszłorocznych wyborach samorządowych. W szranki z urzędującym włodarzem stanie Marcin Nowociński, w przeszłości wiceprzewodniczący pasymskiej Rady Miejskiej, wicestarosta, a obecnie radny powiatowy. - Czuję, że nadszedł mój czas. Mam wiele pomysłów na Pasym – deklaruje, zdradzając, że w kampanii będzie go wspierać Barbara Trusewicz, była pracownica pasymskiego urzędu, a dziś wicewójt gminy Dźwierzuty.

Nadszedł mój czas
Marcin Nowociński swoją przygodę z samorządem rozpoczynał jako wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pasymiu. Teraz chce zostać burmistrzem

WIELE POMYSŁÓW NA PASYM

Marcin Nowociński, mimo stosunkowo młodego wieku, zdobył już spore doświadczenie jako samorządowiec. W wieku 28 lat został radnym Rady Miejskiej w Pasymiu i przez jedną kadencję pełnił funkcję jej wiceprzewodniczącego. Następnie uzyskał mandat do Rady Powiatu, sprawując, w latach 2014 – 2018 funkcję wicestarosty szczycieńskiego. W bieżącej kadencji jest radnym powiatowym. W przyszłorocznych wyborach zamierza kandydować na urząd burmistrza Pasymia. Co skłoniło go do tego, by stanąć w szranki z urzędującym włodarzem, Cezarym Łachmańskim?

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.