Obchody 15-lecia schroniska dla zwierząt „Cztery łapy” stały się okazją do podziękowania osobom i instytucjom wspierającym tę placówkę. W tym gronie zabrakło jednak wolontariuszek, które współpracują ze schroniskiem od początku jego istnienia. Okolicznościowe statuetki powędrowały za to m.in. do urzędników ratusza.

Nie podziękowali wolontariuszkom
Osoby i instytucje, które w sposób szczególny współpracują ze schroniskiem, otrzymały z rąk wiceburmistrza Krzysztofa Kaczmarczyka i dyrektora ZGK Andrzeja Pleskota (w środku) pamiątkowe statuetki

Obchody 15-lecia schroniska dla zwierząt „Cztery łapy” odbyły się w poniedziałkowe południe w Miejskim Domu Kultury. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta oraz instytucji wspierających placówkę. Były też występy artystyczne dzieci i młodzieży. Wręczono również pamiątkowe statuetki osobom, które w sposób szczególny współpracują ze schroniskiem. Otrzymali je m.in. świadczący w placówce opiekę weterynaryjną Zbigniew Adamiak, prezes szczycieńskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Ewa Czerw oraz zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej UM w Szczytnie Krystyna Lis. Organizatorzy pominęli natomiast wolontariuszki, w tym również te, które bezinteresownie pracują na rzecz placówki niemal od początku jej istnienia.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.