W Miejskim Dom Kultury odbył się drugi już koncert charytatywny na rzecz zmagającego się z ciężką chorobą Roberta Rekosza. I tym razem mieszkańcy nie zawiedli. - Łącznie z wcześniej zgromadzonymi funduszami mam już połowę sumy potrzebnej na przeprowadzenie zabiegu w Niemczech – cieszy się pan Robert.

Nie zostawili go samego w chorobie
Pana Roberta cały czas wspierają żona Monika oraz dwie córki Kornelia i Alicja

KIERMASZ I KONCERT

W minioną sobotę w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się charytatywny koncert „Wieczór Kolęd i Pastorałek”. Dochód z niego został przeznaczony na rzecz walczącego z nowotworem Roberta Rekosza. Nim zaczęły się występy, już działał świąteczny kiermasz oferujący nie tylko najprzeróżniejsze ciasta i słodkości, ale także wszelkiego rodzaju bożonarodzeniowe ozdoby. Ofiarowali je i wykonali przyjaciele oraz bliżsi i dalsi znajomi pana Roberta, ale nie tylko oni. Pośród istnych arcydzieł rękodzielniczych, miniaturowych choinek, większych i mniejszych bombek oraz stroików znalazły się unikatowe gadżety wykonane przez mieszkańców odległych stron Polski.

W trakcie koncertu prowadzone były liczne licytacje. Pośród oferowanych przedmiotów znalazły takie perełki jak piłka koszykowa ligi NBA z autografem Marcina Gortata

W trakcie koncertu wystąpiły dzieci z przedszkola „Bajka”, uczniowie szczycieńskich szkół, zespół „Mazury” oraz znakomite chóry „Preludium” i „Kantata”. Tego ostatniego pan Robert jest członkiem i właśnie z nim występował na zakończenie wieczoru. Kolędowanie trwało ponad 3 godziny, a i to wydawało się za krótko, bo liczna widownia domagała się bisów.

W trakcie koncertu prowadzone były liczne licytacje. 

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.