Orlen Reklama Top

Uczniowie III klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dźwierzutach nie pojechali na wycieczkę do Warszawy, bo przysłane przez szczycieńskie biuro podróży autokary okazały się niesprawne. Policjanci, którzy skontrolowali pojazdy uznali, że ich stan techniczny mógłby zagrażać bezpieczeństwu jazdy. To nie pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie.

Niebezpieczne autokary
Drugi z przysłanych po dzieci autokarów także okazał się niesprawny. Policjanci stwierdzili w nim wyciek płynów eksploatacyjnych

PIERWSZY NIESPRAWNY I DRUGI TEŻ

We wtorek rano uczniowie III klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dźwierzutach mieli jechać na wycieczkę do Warszawy. Spotkał ich jednak srogi zawód. Przed wyruszeniem w trasę autokar do przewozu dzieci został skontrolowany przez policjantów. - Okazało się, że pojazd ma niesprawny układ kierowniczy. Ponadto policjanci stwierdzili wycieki płynów eksploatacyjnych – informuje sierż. Agata Mendelewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Na miejsce po dwóch godzinach przyjechał drugi autokar, ale jego stan techniczny również pozostawiał wiele do życzenia.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.