Mieszkańcy Przeździęka Małego doczekali się nowej świetlicy. W jej uroczystym otwarciu uczestniczyły władze gminy Wielbark na czele z burmistrzem Grzegorzem Zapadką i przewodniczącym Rady Miejskiej Robertem Kwiatkowskim. Po części oficjalnej była biesiada przy suto zastawionych stołach.

Nowa świetlica z możliwościami
Przecięcia wstęgi dokonali oficjele na czele z burmistrzem Wielbarka Grzegorzem Zapadką

W sobotę 13 stycznia uroczyście przecięto wstęgę i poświęcono najnowszą świetlicę w gminie Wielbark. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości, m. in. burmistrz Wielbarka, Grzegorz Zapadka, przedstawiciele Rady Miejskiej w Wielbarku z przewodniczącym Robertem Kwiatkowskim oraz Adamem Jarząbkiem na czele, wicestarosta Powiatu Szczycieńskiego, Jerzy Szczepanek, ksiądz proboszcz parafii św. Jana Nepomucena w Wielbarku Andrzej Sosnowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wielbarku Milena Zapadka, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielbarku Weronika Olech oraz sołtysi z gminy Wielbark.

Burmistrz Grzegorz Zapadka nie krył dumy z efektu końcowego inwestycji, jakim była budowa świetlicy w Przeździęku Małym.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.