Orlen Reklama Top

Drugie zwycięstwo wielbarczan* Błękitni demolują Śniardwy* SKS wciąż w impasie* Wysoka porażka Dźwierzut* Problemy kadrowe lidera z Jedwabna

Obudzili się na koniec rundy
Omulew (czarne koszulki) wygrała jak najbardziej zasłużenie. Szkoda, że dopiero po raz drugi...

IV liga - 15. kolejka

Omulew Wielbark – Mamry Giżycko 2:1 (1:0)

1:0 – Mateusz Lech (9.), 2:0 – Michał Kwiecień (64.), 2:1 – (78.)
Omulew: Przybysz, C. Nowakowski, Berk, A. Cieślik, S. Nowakowski, Buła, Murawski, Lech (78.Sitarski), Remiszewski (73. Stańczak), Kwiecień, Płoski (90. Abramczyk).

- W końcu zebraliśmy optymalny skład i pokazaliśmy, że w tej czwartej lidze potrafimy coś ugrać – mówi zadowolony po meczu prezes Omulwi Karol Rzepczyński.- To było fajne widowisko. Na pewno byliśmy drużyną lepszą - dodaje.  Sygnał, że Omulew będzie walczyła w niedzielę o komplet punktów, dał już w 4. min Cieślik, który ładnie przymierzył z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała na poprzeczce. Niedługo później było jednak 1:0, gdy do bramki trafił Lech.  Po zmianie stron wielbarczanie nie zamierzali bronić wyniku. W 65. min Kwiecień dobrze przyjął piłkę, wyszedł na czystą pozycję i pokonał bramkarza Mamr. Ten sam zawodnik miał w spotkaniu jeszcze dwie sytuacje, ale ich nie wykorzystał. W 78. min bramkę kontaktową zdobyli goście, w czym pomógł im Berk, który niefortunnie odbił piłkę głową, co zmyliło Przybysza. - Straciliśmy już taką szóstą kuriozalną bramkę w sezonie – oblicza trener Mariusz Korczakowski.

Mrągowia Mrągowo – Warmiak Łukta 1:2, Unia Susz – Zatoka Braniewo 0:0, Znicz Biała Piska – Tęcza Biskupiec 2:2, GKS Wikielec – Błękitni Orneta 4:3, Rominta Gołdap – Stomil II Olsztyn 6:0, MKS Korsze – GSZS Rybno 5:0, Granica Kętrzyn – Orlęta Reszel 4:1.

KLASA OKRĘGOWA - 15. kolejka

Mazur Pisz – SKS Szczytno 2:0 (1:0)

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.