Omulew: Do przerwy po meczu, Błękitni: Pewne zwycięstwo, Zryw: Klęska na własnym boisku, Klasa B: Dwa zwycięstwa, jedna klęska

Omulew coraz wyżej

IV liga - 19. kolejka

Omulew Wielbark - Olimpia II Elbląg 3:1 (3:0)

1:0 - Sebastian Nowakowski (30.), 2:0 Kamil Dębek (32.), 3:0 Daniel Kujtkowski (38.), 3:1 - (65.)

Przbysz, J. Miłek, M. Miłek, C. Nowakowski, Mikulak, Rudzki, Murawski (85. Janowski), S. Nowakowski (60. Remiszewski), Dębek (70. Szczygielski), Kwiecień, Kujtkowski (89. Cieślik).

Sobotni mecz Omulwi od samego początku układał się po myśli piłkarzy z Wielbarka. Po prostych błędach przyjezdnych, najpierw Sebastian Nowakowski a później Kamil Dębek umieszczali piłkę w siatce rywali. Jeszcze przed przerwą wynik na 3:0 podwyższył ładnym strzałem z 15 metrów w samo okienko bramki Damian Kujtkowski. Trzybramkowe prowadzenie uśpiło nieco wielbarczan i w drugiej połowie spotkania to goście przejęli inicjatywę. Na szczęście, mimo że stworzyli sobie kilka sytuacji, zdołali wykorzystać tylko jedną w 65. minucie spotkania. Po tym zwycięstwie Omulew zbliżyła się do ścisłej ligowej czołówki i traci jedynie cztery punkty do drugiego miejsca, które może dać awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kluczowe dla czołówki tabeli będzie zatem spotkanie, do którego dojdzie w Olsztynie w najbliższy piątek. Omulew zagra z wiceliderem drużyną Stomilu II

Olsztyn, która poległa w ostatniej kolejce na boisku outsidera ligowej tabeli Mazura Ełk.

19. kolejka

Mazur Ełk - Stomil II Olsztyn 3:2, Vęgoria Węgorzewo - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 0:2, Victoria Bartoszyce - Olimpia Olsztynek 1:5, Warmiak Łukta - Pisa Tewes-Bis Barczewo 3:3, Rominta Gołdap - GKS Wikielec 0:0, Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto 3:0, Start Nidzica - Mamry Giżycko 0:2.