Reklama

Węgiel

Siódmego września w sali koncertowej w Sosnowcu odbędzie się gala wyborów „Miss Polka 2013 – świat sportu bliżej świata mody”. Wśród najpiękniejszych dziewcząt nie zabraknie reprezentantki Szczytna, Ewy Stankiewicz, która w pokonanym polu pozostawiła 7 tys. innych kandydatek.

limg("05_FOTO.JPG", "Ewa Stankiewicz w drodze do finału Miss Polka 2013 pokonała

7 tys. innych kandydatek");

Wybory Miss Polka 2013, których organizatorem jest Europejska Platforma Mody, Promocji i Reklamy, to konkurs piękności dla pań marzących o karierze modelki. Startowało w nim ponad 7 tysięcy kandydatek, spośród których drogą wielu kilkuetapowych eliminacji wyłoniono 16 finalistek. Wśród nich znalazła się jedyna reprezentantka Warmii i Mazur, Ewa Stankiewicz ze Szczytna.

Ewa jest uczennicą ZS nr 3 w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Jej pasją jest taniec i gra w siatkówkę. W przyszłości chciałaby studiować kosmetologię i zajmować się fotomodelingiem.

Do konkursu trafiła poprzez internet. Najpierw była rejestracja zdjęciowa na portalu, potem zaproszenie na casting. Po nim przebojem przebrnęła przez kilka kolejnych eliminacji, by wreszcie znaleźć się w finałowej grupie.

Obecnie dziewczęta pracowicie przygotowują się do uroczystej gali. W minioną środę rozpoczęło się zgrupowanie w ekskluzywnym hotelu Pałac Saturna w Czeladzi, który jest jedynym obiektem w Europie z rzymskimi termami zbudowanych na podstawie starożytnych rycin i opisów. Na korzystanie z przyjemności finalistki mają jednak mało czasu, bo różnych zajęć jest moc.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.