Szpital w Pasymiu* Pechowa końcówka SKS-u* Ze zmiennym szczęściem w klasie A* GKS Szczytno umacnia się na czele* Wałpusza 07, czyli jak stracić trzybramkową przewagę

Pierwsza wygrana Omulwi
Arkadiusz Wnuk (przodem) podobnie jak niedawno w Wielbarku zdobył dla SKS-u bramkę. Tym razem nie zapewniła ona jednak choćby punktu

IV liga 18. kolejka

Zatoka Braniewo  - Błękitni Pasym – mecz przełożony

Jak się dowiedzieliśmy, kierownictwo zespołu Błękitnych poprosiło o przełożenie spotkania z powodu kontuzji i choroby większości zawodników. Co najmniej niektóre z rozstrzygnięć z 19. kolejki trudno uznać za korzystne dla pasymian. Dość nieoczekiwanie punkty zdobyły drużyny walczące o ligowy byt. Właśnie z jednym z takich zespołów – Orlętami Reszel – Błękitni rozegrają następne spotkanie. Będzie to kolejny pojedynek z serii meczów wyjazdowych.

Tęcza Biskupiec – Granica Kętrzyn 0:1, Mamry Giżycko – Concordia Elbląg 0:0, Motor Lubawa – Orlęta Reszel 1:2, Unia Susz – MKS Korsze 5:0, Pisa Barczewo – Znicz Biała Piska 1:3, Rominta Gołdap  - Błękitni Orneta 0:0,   Mrągowia Mrągowo – Tęcza Miłomłyn 1:2.

KLASA OKRĘGOWA 19. kolejka

Omulew Wielbark – DKS Dobre Miasto 2:0 (1:0)

1:0- Hubert Buła (27.), 2:0 –  Arkadiusz Cieślik (90.)
Omulew: Gwiazda, C. Nowakowski, Berk, S. Nowakowski (80. Miłek), Mikulak, Buła, Rudzki, Wójcik (59. Kosiński), M. Abramczyk (85. Przybyłek), Płoski (90. Zarzycki), Remiszewski (70. A. Cieślik).

Omulew doczekała się pierwszej wiosennej wygranej. – Wygraliśmy ten mecz zasłużenie, ale to zwycięstwo wcale łatwo nie przyszło. Dobre Miasto pokazało się z dobrej strony – ocenia trener wielbarczan Mariusz Korczakowski. Był to mecz walki, w którym inicjatywę przez większość czasu mieli gospodarze.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.