Do naszej redakcji wpływają już pierwsze kupony od Czytelników oddających głosy na swoich faworytów. Jak zwykle w tym gronie nie mogło zabraknąć Józefa Garbowskiego, emerytowanego sędziego piłki nożnej, do dziś wiernego kibica lokalnych drużyn uprawiających tę dyscyplinę sportu.

Pierwsze kupony Józef Garbowski

KATEGORIA SENIOR

1. Patryk Malanowski – napastnik „Błękitnych Pasym” strzela najwięcej bramek dla swojej drużyny. Mam nadzieję, że w rundzie wiosennej zdobędzie ich jeszcze więcej, dzięki czemu zajmujący obecnie ostanie miejsce w tabeli zespół awansuje na taką pozycję, która zapewni jemu dalszy byt w IV lidze.

Faworytem Józefa Garbowskiego w kategorii senior jest Patryk Malanowski

2. Mateusz Abramczyk – piłkarz „Omulwi” Wielbark jest najskuteczniejszym strzelcem drużyny, która podobnie jak „Błękitni” w IV lidze nie miała udanej rundy jesiennej w „okręgówce”.

3. Rafał Krajza – napastnik występującego w A-klasie SKS-u Szczytno w każdym meczu zostawia dużo zdrowia. Jeśli inni zawodnicy także będą grali z większym poświęceniem i skutecznością, będą mogli jeszcze powalczyć o awans do klasy okręgowej.

KATEGORIA JUNIOR

1. Olaf Szempliński – uważnie śledzę postępy młodego karateki SKKK i mocno trzymam za niego kciuki, bo pochodzi z mojego ukochanego Jedwabna. Jeśli dalej będzie czynić duże postępy wróżę mu wielką międzynarodową karierę.

2. Michał Jędrzejczyk – kolejny utytułowany przedstawiciel sportu walk, a do tego mieszkaniec Jedwabna. Z każdych ogólnopolskich zawodów przywozi medal i wierzę, że doczeka się jeszcze większych sukcesów.

3. Natalia Hajn – bardzo kibicuję też młodej zawodniczce karate, dla której uprawianie tej dyscypliny sportu jest dużym wyzwaniem. Chociaż ma już osiągnięcia liczę, że z roku na rok będzie ich systematycznie przybywać.