Po przeszło trzech miesiącach głosowania przyszedł czas na podsumowanie jubileuszowej edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych pierwsze skrzypce grali kulomioci – Konrad Bukowiecki i Karol Kijewski, którzy zdobyli w swoich kategoriach najwięcej głosów. CZŁOWIEKIEM SPORTU został prezes SKKK Szczytno Piotr Zembrzuski. Wręczyliśmy także nagrody specjalne. Jedną z nich – pośmiertnie.

Dziś zamieszczamy już ostatni kupon.

Głosowanie w naszym Plebiscycie pomału dobiega końca. W tym numerze zamieszczamy już przedostatni kupon. Na jego wypełnienie i dostarczenie do redakcji czekamy do 18 marca. Oficjalne ogłoszenie wyników zaplanowaliśmy na 24 marca.

Dziś swoje propozycje do naszego Plebiscytu zgłasza prezes Gwardii Szczytno i jednocześnie trener sekcji bokserskiej Zenon Jagiełło.

Karol Kijewski i Julia Kędzierska znaleźli się na czele listy kandydatów rekomendowanych przez znanego działacza sportowego, organizatora masowych imprez, w tym „Lata w Mieście”, Zbigniew Dobkowskiego.

Dziś swoich kandydatów w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2021 rekomenduje prezes Szczycieńskiego Klubu Karate Kyokushin Piotr Zembrzuski.

W prezentacji głosów naszych Czytelników przyszła pora na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu Arkadiusza Leskę.

Anna Rybińska, długoletnia nauczycielka wychowania fizycznego, Trener Roku 1998 w Plebiscycie „Kurka Mazurskiego” na czołowych miejscach umieściła swoich byłych uczniów. Jednak, jak podkreśla, nie znajomości odegrały tu główną rolę.

Dziś swoich faworytów rekomenduje trener judo Tadeusz Dymerski, mistrz świata weteranów w kat. +100 kg z roku 2015.

XXV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2021

XXV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2021

Do naszej redakcji wpływają już pierwsze kupony od Czytelników oddających głosy na swoich faworytów. Jak zwykle w tym gronie nie mogło zabraknąć Józefa Garbowskiego, emerytowanego sędziego piłki nożnej, do dziś wiernego kibica lokalnych drużyn uprawiających tę dyscyplinę sportu.

W naszym XXV Jubileuszowym Plebiscycie przyszła pora na pierwszy kupon.

Do naszej wstępnej Plebiscytowej listy kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2021 dopisujemy kolejne nazwiska.

Już po raz dwudziesty piąty ogłaszamy Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego mijającego roku. Tytułów zdobytych za rok 2020 bronić będą Rafał Kot w kategorii Senior i Karol Kijewski – Junior.