Zespół Olimpijczyka (biało-czerwone stroje) odniósł zasłużone zwycięstwo

15. kolejka

Olimpijczyk Szczytno – Olimpia Kisielice 3:1 (22, 17, -22, 18)

Olimpijczyk: Myślak, Kobus, Jakubowski, Tański, Olbryś, Kowalewski, Olender (libero) oraz Drach, Drężek.

Sympatycy Olimpijczyka doczekali się wreszcie zwycięstwa swojego zespołu we własnej hali. Przyszło ono stosunkowo łatwo, choć po trzeciej partii kibice przeżywali chwile niepewności.
Szczytnianie rozpoczęli mecz od mocnych zbić Kobusa i dobrych akcji w obronie. Z 5:1 zrobiło się jednak wkrótce 6:7 i 12:14. W decydującej pierwszego fazie seta gospodarze potrafili wziąć sprawę w swoje ręce, odjechali na kilka punktów i przewagi nie roztrwonili.
Po zmianie stron warunki gry dyktował Olimpijczyk. Mocną zagrywką popisywał się wprowadzony w drugim secie Drach.  W pewnym momencie szczytnianie mieli już 10 oczek przewagi, a kibice oglądali m.in. dość nietypową sytuację, gdy po autowym serwisie szczytnian piłka trafiła w uciekającego przed nią, ale będącego już poza linią, zawodnika Olimpii.