Marcin Gwiazda (z piłką, obok Cezary Nowakowski) musiał w sobotę dwukrotnie skapitulować

KLASA OKRĘGOWA
16. kolejka

Błękitni Pasym – Vęgoria Węgorzewo 4:0 (1:0)

1:0 – Jakub Kulesik (36.), 2:0, 3:0 – Kamil Kępka (50., 51.), 4:0 – Arkadiusz Foruś (65.)
Błękitni: Brzozowski, Młotkowski,  B. Nosowicz , Stańczak, Walczak, Dobrzyński, Świercz, Foruś, Kulesik (65. P. Jędrzejewski), Kępka,  Malanowski (76. Jędrzejewski).

Na początku rundy jesiennej Błękitni pokonali Vęgorię na ich terenie, ale nie było to bezproblemowe zwycięstwo. Rozpędzona ekipa z Pasymia nie dała rywalowi na własnym boisku większych szans i udanie zainaugurowała rozpoczętą w listopadzie ligową wiosnę.
W sobotę bardzo duży apetyt na zdobywanie bramek miał Kamil Kępka. Kilka prób strzeleckich zaliczył już w pierwszej połowie. W 30. min trafił w poprzeczkę, a parę minut później zainicjował akcję, po której Młotkowski wyłożył piłkę Kulesikowi, a ten trafił do węgorzewskiej bramki.