W miniony piątek odbył się pogrzeb zmarłego nagle w wieku 29 lat sierż. sztab. Łukasza Kuśmierkiewicza. Młodego policjanta pożegnali najbliżsi, koledzy z pracy oraz kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, gdzie do końca swoich dni pełnił służbę.

Policja w żałobie

POŻEGNANIE Z CEREMONIAŁEM

Sierż. sztab. Łukasz Kuśmierkiewicz zmarł nagle w ubiegłym tygodniu. Jego śmierć wywołała poruszenie nie tylko w szeregach szczycieńskich policjantów, ale też mieszkańców miasta, bo funkcjonariusz miał zaledwie 29 lat. Pozostawił żonę oraz trzyletnią córeczkę.

Uroczystości pogrzebowe policjanta odbyły się w miniony piątek. Mszę żałobną odprawiono w kościele pw. Św. Krzyża. Następnie kondukt przejechał ulicami Szczytna na cmentarz. Uroczystości pogrzebowe odbyły się zgodnie z policyjnym ceremoniałem przy udziale kompanii honorowej.

SZCZEGÓLNIE BOLESNA ŚMIERĆ

Zmarłego żegnał m.in. jego przełożony, komendant powiatowy policji insp. Cezary Gołota. W swoim wystąpieniu podkreślał, że odejście młodego funkcjonariusza pogrążyło wszystkich policjantów i pracowników szczycieńskiej komendy w wielkim smutku i żałobie.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.