- Przy szpitalu w Szczytnie powinny być zamontowane szlabany wzorem szpitala w Ostrołęce, czy lotniska w Szymanach – apeluje kolejny już pacjent i kierowca, który został ukarany za brak parkingowego biletu.

Postawcie tam w końcu szlaban
Franciszek Skorupski apeluje do kierownictwa szpitala, aby wzięło przykład ze szpitala w Ostrołęce, czy lotniska w Szymanach

To już kolejna sprawa, która dotyczy płatnego parkowania przy Szpitalu Powiatowym w Szczytnie. Tym razem do naszej redakcji zgłosił się pan Franciszek Skorupski, 73-letni mieszkaniec Ciemnej Dąbrowy, honorowy dawca, który oddał 40 litrów krwi. Naszego Czytelnika zbulwersowało to, że po krótkim, zaledwie 10 minutowym pobycie w szpitalu, w którym otrzymał skierowanie na badanie żył, za wycieraczką zaparkowanego na przyszpitalnym parkingu samochodu zobaczył kwitek z informacją, że został ukaranym 75-złotowym mandatem.

To samo wcześniej, jak twierdzi, spotkało jego wnuczkę z Orzyn, która przyjechała do szpitala z dzieckiem z rozciętym czołem, co wymagało pilnej interwencji lekarza.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.