Chociaż kampania wyborcza do parlamentu jeszcze oficjalnie nie została rozpoczęta, to politycy różnych partii już są w trasie, przekonując wyborców do swoich racji. W ostatnim tygodniu z mieszkańcami Szczytna spotkali się przedstawiciele trzech ugrupowań opozycyjnych – Trzeciej Drogi, Koalicji Obywatelskiej i Lewicy.

Potrzebna pełna mobilizacja
Poseł Robert Kropiwnicki: - Policja jest niechętna do wspierania tego rządu. Wiemy o tym, bo dzisiaj rozmawialiśmy z emerytami policyjnymi

MUSIMY TĘ CHOROBĘ WYLECZYĆ

W poniedziałek w powiecie szczycieńskim gościli posłowie Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka, Robert Kropiwnicki, Piotr Borys i Michał Krawczyk. Zwieńczeniem ich wizyty było otwarte spotkanie z mieszkańcami w MDK-u, na które w zdecydowanej większości stawili się członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej.

Politycy przekonywali ich, że najbliższe wybory będą najważniejszymi od czasu przemian ustrojowych w Polsce i zadecydują o losach kraju na wiele lat. Dlatego apelowali do zebranych o pełną mobilizację, zachęcanie znajomych i sąsiadów do pójścia na wybory i oddanie głosu na opozycję. - Polska jest dziś dramatycznie podzielona. My tę chorobę musimy wyleczyć – mówił poseł Szłapka.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.