SKS Szczytno spada do klasy A, Błękitni Pasym wysoko wygrali pierwszy baraż o IV ligę. Już po zamknięciu bieżącego numeru „Kurka” podopieczni Patrycjusza Malanowskiego rozgrywali jeszcze rewanż z Unią Susz.

Pożegnanie z okręgówką
Piotr Młotkowski (z prawej) dał sygnał do odrabiania strat, ale ostatecznie SKS przegrał po dogrywce i pożegnał się z okręgówką.

SKS Szczytno – Orzeł Janowiec Kościelny 3:4 d. (3:3, 1:2)

0:1 – (24.),  0:2 – (25.), 1:2 – Piotr Młotkowski (36.), 2:2 – Kacper Król (55.), 3:2 – Rafał Krajza (68.), 3:3 – (75.), 3:4 – (119.)
SKS: Kosiński, Młotkowski, Magnuszewski, Chorążewicz, Ł. Krajza (87. Przywara),  Ciebień (40. Brzeziński), Sachajczuk (35. Król, 110. Manowski), Dąbrowski (80. Pączek), Nurkowski (70. Zalewski),  Kozicki, R. Krajza.

O tym, że szczytnianie żegnają się z okręgówką, informowaliśmy już na naszym Facebooku. Podopieczni Marcina Cieślika rozegrali dramatyczny mecz o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej. Rywalem był zespół, który zajął 13. miejsce w drugiej grupie. Od początku więcej pomysłów na grę mieli goście, którzy w ciągu kilkudziesięciu sekund zdobyli dwie bramki i wydawało się, że już jest po meczu. Jeszcze przed przerwą sprawy w swojej ręce wziął najstarszy w zespole Piotr Młotkowski, który zdobył bramkę kontaktową. Po zmianie stron szczytnianie dołożyli dwa trafienia i teraz to oni mogli poważnie myśleć o pozostaniu w okręgówce.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.