W miniony piątek, na zaproszenie burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego, Szczytno odwiedzili prezydenci trzech miast: Sopotu – Jacek Karnowski, Wrocławia – Jacek Sutryk i Olsztyna – Piotr Grzymowicz. Włodarze odpowiadali na pytania mieszkańców, ale też zachęcali do udziału w wyborach prezydenckich i poparcia prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Prezydenci na molo
Włodarze apelowali o udział w wyborach prezydenckich i poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Od lewej: prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, poseł Paweł Papke, burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, prezydenci Sopotu - Jacek Karnowski i Olsztyna - Piotr Grzymowicz oraz wicemarszałek Marcin Kuchciński

WYBIERZCIE JEDNEGO Z NAS

Tego w historii Szczytna jeszcze nie było. Jednego dnia, o tej samej porze miasto odwiedziło aż trzech prezydentów. Byli to włodarze: Sopotu – Jacek Karnowski, Wrocławia – Jacek Sutryk i Olsztyna – Piotr Grzymowicz. Wszyscy trzej przybyli na zaproszenie burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego, a towarzyszyli im jeszcze poseł Paweł Papke oraz wicemarszałek województwa Marcin Kuchciński. Prezydenci spotkali się z mieszkańcami Szczytna na miejskim molo. Goście, oprócz kwestii związanych z sytuacją polskich samorządów, odnosili się również do bieżącej sytuacji w kraju. Nie kryli, że przyjechali do Szczytna, aby zachęcić mieszkańców do udziału w wyborach prezydenckich i głosowania na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.