Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę i przebudowę ośmiu ulic: Broniewskiego, Orzeszkowej, Leśnej, Norwida, Kolberga, Spółdzielczej, Klasztornej i Łomżyńskiej. Wszystkie one jeszcze w tym roku zyskają nową nawierzchnię – bitumiczną, bądź z betonowej kostki brukowej.

Przetarg na osiem ulic
Po wielu latach, będąca dziś w tragicznym stanie, nawierzchnia ul. Broniewskiego wreszcie doczeka się gruntownego remontu

W tym roku w Szczytnie szykują się kolejne duże inwestycje drogowe. We wtorek miasto ogłosiło przetarg na przedsięwzięcie pod nazwą „Modernizacja infrastruktury transportu drogowego na terenie miasta Szczytno”. Zostało ono podzielone na osiem zadań dotyczących rozbudowy i przebudowy ulic: Broniewskiego, Orzeszkowej, Leśnej, Norwida, Kolberga, Spółdzielczej, Klasztornej i Łomżyńskiej. Na realizację inwestycji samorząd pozyskał dofinansowanie w ramach Rządowego Programu „Polski Ład”.

Szczególne powody do radości powinni mieć mieszkańcy ul. Broniewskiego, którzy już od wielu lat domagają się poprawy jej stanu.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.