Radna Teresa Moczydłowska domaga się od burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego wyjaśnień w opisywanej przez „Kurka” sprawie niedawnej potańcówki w Miejskim Ośrodku Sportu. Podczas imprezy włodarz oraz osoby z jego najbliższego otoczenia mieli rozdawać uczestnikom butelki z alkoholem niewiadomego pochodzenia, ozdobione herbem miasta oraz logo Stowarzyszenia „Razem dla Mieszkańców”.

Radna pyta o flaszki
Radna Teresa Moczydłowska: - Herb naszego miasta na butelkach sugeruje, że alkohol został sfinansowany z budżetu miasta, natomiast brak banderoli jest sprzeczny z przepisami celno – skarbowymi i podlega karze

O sprawie pisaliśmy trzy tygodnie temu. Przypomnijmy, że zwróciła się do nas pragnąca zachować anonimowość uczestniczka odbywającej się 1 września w Miejskim Ośrodku Sportu potańcówki. Jak relacjonowała, podczas imprezy burmistrz Krzysztof Mańkowski oraz jego bliscy współpracownicy mieli rozdawać alkohol niewiadomego pochodzenia w butelkach z herbem miasta oraz logo Stowarzyszenia „Razem dla Mieszkańców”, na którego czele stoi włodarz.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.