Blisko 300 tys. zł oszczędności ma radny miejski Tomasz Łachacz. W porównaniu do początku bieżącej kadencji stan jego konta zwiększył się, bagatela, o prawie 180 tysięcy. Wśród szczycieńskich samorządowców pod tym względem nie ma sobie równych. Nie zaskakuje za to fakt, że najlepiej zarabiającą osobą we władzach miasta jest burmistrz Danuta Górska.

Radny uciułał 300 tysięcy
Radny Tomasz Łachacz (z prawej) w oszczędzaniu nie ma sobie równych. Na jego koncie w ubiegłym roku znalazło się prawie 300 tys. złotych. Z kolei radny Arkadiusz Dziczek nie oszczędził ani złotówki, a na dodatek niewiele też zarobił

KIEROWNICTWO ZARABIA NAJWIĘCEJ

O żadnym ze szczycieńskich samorządowców nie da się powiedzieć, że jest milionerem. Tak przynajmniej wynika z oświadczeń majątkowych za ubiegły rok. Stan posiadania przedstawicieli władz miejskich przedstawia się bardzo różnie. Dla nikogo nie jest z pewnością zaskoczeniem, że najlepiej zarabiającą osobą w tym gronie jest burmistrz Szczytna Danuta Górska. W ubiegłym roku jej pensja wyniosła niemal 160 tys. zł brutto.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.