Laptop, tablet, a nawet samochód można wygrać w Narodowej Loterii Paragonowej. Pierwotnie miała potrwać do końca września, decyzją Ministra Finansów zostanie jednak przedłużona do marca przyszłego roku.

Recepta na szarą strefę
Gdy robimy zakupy na stacji paliw pamiętajmy, żeby wziąć ze sobą paragon i nie wyrzucać go do kosza

WYSTARCZY ZAKUP ZA 10 ZŁ

Narodowa Loteria Paragonowa to pomysł Ministerstwa Finansów na zachęcenie Polaków do zbierania paragonów. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy o wartości powyżej 10 złotych i zarejestrować rachunek na specjalnej stronie internetowej. Co miesiąc odbywają się losowania, a zwycięzcy mogą w nich wygrać samochody, tablety i laptopy. Akcja ruszyła w październiku ubiegłego roku i pierwotnie miała potrwać do końca września.

- Jest jeszcze okazja, żeby wygrać samochód - zachęca do udziału w loterii zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Szczytnie Iwona Chojnicka. Do tej pory zwycięzcy wygrali w losowaniach m. in. 10 samochodów. Losowania będą się odbywać co miesiąc do marca przyszłego roku. Żeby wziąć w nich udział, trzeba zarejestrować rachunek o wartości min. 10 złotych za zakupy zrobione w ciągu ostatnich 30 dni na adres www.loteriaparagonowa.pl.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.