Jest już gotowa koncepcja przedszkola z oddziałami żłobkowymi na 150 miejsc, które powinno zaspokoić na najbliższe lata potrzeby mieszkańców gminy Szczytno. Po spodziewanym wkrótce przekazaniu gruntu od KOWRU ruszą przygotowania do budowy kolejnej dużej inwestycji – szkoły podstawowej w Kamionku.

Róbmy swoje
Teren pod przyszłe przedszkole z oddziałami żłobkowymi już przygotowany. Wójt Wojciechowski zapoznał radnych ze wstępną koncepcją jego usytuowania

Przygotowania do budowy trzyoddziałowego przedszkola z dwoma oddziałami żłobkowymi przy Urzędzie Gminy Szczytno na ulicy Łomżyńskiej nabierają rozmachu. Obiekt stanie w miejscu starego magazynu, który kilka dni temu został rozebrany i w przyszłym roku będzie można przystąpić tam do prac budowlanych. Jest już przygotowana wstępna koncepcja planowanej inwestycji wraz z placem zabaw, z którą wójt zapoznał radnych podczas ubiegłotygodniowego posiedzenia Rady Gminy Szczytno.

Równolegle prowadzone są działania zmierzające do realizacji jeszcze większego zadania - budowy szkoły podstawowej w Kamionku.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.