Minął rok od wyłonienia wykonawcy rozbudowy drogi krajowej łączącej Rozogi z Dąbrowami, a widoków na szybkie rozpoczęcie robót nie ma.
Zadanie na zasadzie „projektuj i wybuduj” miała zrealizować „Ostrada” z Ostrołęki za 26,8 mln zł, mając na to czas do końca br. Wiadomo już, że termin nie zostanie dotrzymany.{akeebasubs !*}
Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.
Zakres przewidzianych prac na odcinku 6,1 km obejmie m.in.: wzmocnienie konstrukcji nawierzchni, przebudowę skrzyżowań, korektę łuków, przebudowę chodników i budowę zatok autobusowych. - Plan przewiduje także korektę szerokości jezdni do 8 metrów w Rozogach i na odcinku szlakowym oraz do 7 metrów w Dąbrowach – informuje Karol Głębocki, główny specjalista ds. komunikacji społecznej w olsztyńskim oddziale GDDKiA.
(o){/akeebasubs}
