W minioną sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie odbyło się spotkanie autorskie ze scenarzystką filmową, producentką oraz pisarką, Ilona Łepkowską. Zdradziła ona przybyłym, że wiele scenariuszy napisała w swoim domu w Burdągu. Chwaliła też gminę za politykę związaną z zagospodarowaniem odpadów.

Scenariusze pisze w Burdągu
Po spotkaniu nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia Ilony Łepkowskiej z wielbicielami jej talentu oraz władzami gminy Jedwabno

Ilona Łepkowska jest autorką scenariuszy do tak znanych produkcji filmowych, jak m.in.: „Och, Karol”, „Och, Karol 2”, „Nie kłam, kochanie” czy „Nigdy w życiu”. Największą popularność przyniosły jej jednak lubiane i popularne seriale, takie jak: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy wciąż bijące rekordy oglądalności „M jak Miłość”. W 2016 roku wydała własną powieść obyczajową zatytułowaną „Pani mnie z kimś pomyliła”. Obecnie w kinach można oglądać najnowsze dzieło Ilony Łepkowskiej - film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Z tej okazji wydana została książka „Tu jest jakby luksusowo”.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.