Jubileusz 20-lecia istnienia obchodziła w miniony piątek sekcja bokserska GWARDII Szczytno. Jej twórca i trener Zenon Jagiełło otrzymał wiele podziękowań i gratulacji, m.in. od wiceprezesa Polskiego Związku Bokserskiego i władz samorządowych.

Sekcja bokserska ma już 20 lat
Do wspólnego zdjęcia pozowali wszyscy ci, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju sekcji bokserskiej, a także sportowcy osiągający sukcesy na ringach w kraju i za granicą

Sekcja bokserska GWARDII Szczytno ma już 20 lat. W tym okresie jej zawodnicy zdobyli 46 medali rangi Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych i wagowych oraz niezliczoną liczbę medali na turniejach organizowanych w kraju i za granicą. Z okazji jubileuszu kierownictwo sekcji podziękowało wszystkim sportowcom, władzom samorządowym, instytucjom i sponsorom, którzy przyczynili się do jej powstania i rozwoju oraz sukcesów bokserów GWARDII. Uroczystość miała miejsce w miniony piątek w restauracji „Zacisze”. Trener i główny sprawca osiągnięć klubu Zenon Jagiełło w pierwszej kolejności podziękował Tadeuszowi Dymerskiemu i Mieczysławowi Mierzejewskiemu, nazywając ich ikonami, które w pracy trenerskiej były i są dla niego wzorem.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.