Siedem medali, w tym trzy krążki złote, wywalczyli zawodnicy szczycieńskiej Katany, którzy uczestniczyli w Elblągu w zawodach Pucharu Polski Północnej w amatorskim MMA.

Siedem medali w Elblągu

Do Elbląga pojechała 12-osobowa ekipa ze Szczytna. Podopieczni Jacka Szewczaka poradzili sobie w niedzielę 1 kwietnia bardzo dobrze, zdobywając 7 medali. Na najwyższym stopniu podium stawali: Artur Grabowski (juniorzy, 87 kg, formuła ograniczona), Kamil Baranowski (seniorzy, 96 kg) i Mariusz Bielawski (seniorzy, 87 kg). Drugie miejsce zajęli: Adam Godlewski (seniorzy, 87 kg) i Waldemar Bączek (seniorzy, +96 kg). Brąz zdobyli: Kamil Hornowski (seniorzy, 62 kg) oraz Łukasz Sobierajski (seniorzy, 73 kg). Swoje pierwsze walki w formule pierwszego kroku wygrali ponadto: Radosław Jaśkiewicz (80 kg) i Michał Głowacki (100 kg)