Kierownicy jednostek organizacyjnych gminy Jedwabno skarżą się przewodniczącej rady Elżbiecie Brzósce na uciążliwości związane z kontrolami komisji rewizyjnej. - Z ich powodu nie mają kiedy wykonywać swoich obowiązków – mówi, powołując się na docierające do niej sygnały. Wójt Sławomir Ambroziak domaga się, by ujawniła ona, którzy szefowie jednostek narzekają na kontrole i uważa, że skargi są wyolbrzymione.

Skarżą się na natłok kontroli
Przewodnicząca rady Elżbieta Brzóska apeluje do szefa komisji rewizyjnej Adama Szewczyka, aby terminy kontroli w gminnych jednostkach nie kolidowały z ich pracami. Ten zapewnia, że zawsze ustala daty w porozumieniu z kierownikami

Prace komisji rewizyjnej gminy Jedwabno od początku bieżącej kadencji wzbudzają duże emocje. Tak było w czasach, gdy kierował nią były przewodniczący Stanisław Kowalczyk, tak jest również teraz, odkąd na jej czele stoi Adam Szewczyk. Kontrole prowadzone przez komisję nie wszystkim się podobają, o czym informowała podczas grudniowej sesji przewodnicząca Rady Gminy Jedwabno Elżbieta Brzóska.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.