Stashka, czyli Katarzyna Hain, zaśpiewała w popularnym programie muzycznym „Szansa na sukces”. Wystąpiła w odcinku, którego uczestnicy wykonywali przeboje Festiwalu Eurowizji, będącym zarazem preeliminacją do udziału w tym wydarzeniu. - Wylosowałam chyba najmniej popisową piosenkę – podsumowuje wokalistka.

Spełniona misja Stashki
Stashka podkreśla, że już sam występ w programie „Szansa na sukces” to duże wyróżnienie

Stashka to już kolejna, po Joannie Siwik i Maćku Golianie, osoba związana ze Szczytnem, która wystąpiła w „Szansie na sukces”. Program z udziałem wokalistki można było obejrzeć w minioną niedzielę na antenie TVP2. Stanowił on pierwszy etap eliminacji do Festiwalu Eurowizji złożony z trzech odcinków z udziałem 6 lub 7 wykonawców. Zwycięzcę każdego z nich wyłania trzyosobowe jury składające się z byłych reprezentantów Polski na Eurowizji. W finale preselekcji wystąpią laureaci poszczególnych odcinków, którzy podczas koncertu na żywo wykonają cover oraz autorski utwór przygotowany specjalnie na Eurowizję 2020. Zwycięzca zostanie wyłoniony we wspólnym głosowaniu widzów oraz jurorów i będzie reprezentował Polskę na odbywającym się w maju w Rotterdamie konkursie.

Stashka wystąpiła w odcinku, którego uczestnicy wykonywali przeboje Festiwalu Eurowizji z minionych lat. Szczycieńska wokalistka wylosowała piosenkę „If I were sorry”.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.