Przewodniczący Rady Miejskiej w Pasymiu Andrzej Kozikowski wytknął kandydatowi na burmistrza Marcinowi Nowocińskiemu, że w wypowiedzi dla „Kurka” podał nieprawdziwe dane dotyczące sprzedaży gminnego mienia. Konkurent obecnego włodarza wcale się ze swoich słów nie wycofał, podkreślając, że miał na myśli najbardziej atrakcyjne działki, których właściciele zbywają je teraz po zdecydowanie wyższych cenach.

Spięcie szefa rady z kandydatem na burmistrza
Przewodniczący Andrzej Kozikowski (z lewej) wytykał Marcinowi Nowocińskiemu, że przedstawione przez niego dane dotyczące sprzedaży gminnych gruntów są nieprawdziwe. Ten nie dał się zbić z tropu i precyzował, że miał na myśli najbardziej atrakcyjne nieruchomości

PRZEWODNICZĄCY WBIJA SZPILĘ

Kampania wyborcza w Pasymiu rozkręca się na dobre. Można się było o tym przekonać podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej. Wśród gości przysłuchujących się obradom znalazło się dwoje kandydatów na burmistrza – dyrektorka szkoły Elżbieta Dyrda oraz radny powiatowy Marcin Nowociński. Obecność tego drugiego wykorzystał przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Kozikowski, odnosząc się do jego wypowiedzi w „Kurku” dotyczącej wyprzedaży gminnego mienia. Zanim jednak przeszedł do meritum, wbił kandydatowi na burmistrza szpilę.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.