Tegoroczne Dni i Noce Szczytna będą najprawdopodobniej ostatnimi w takim kształcie. - Ta formuła już się wyczerpała, ludzie oczekują czegoś innego – mówi burmistrz Stefan Ochman, dodając, że do opracowania nowej koncepcji święta miasta zaprosi szersze grono osób związanych z kulturą oraz mających doświadczenie w organizacji podobnych imprez.

Ta formuła już się wyczerpała
Wielbiciele Juranda mogą być spokojni – otwarcie imprezy z jego udziałem, jak zapewnia burmistrz, zostanie zachowane w dotychczasowej formie

W tym roku Dni i Noce Szczytna odbędą się w dniach 19 – 21 lipca. Piątkowy wieczór na plaży miejskiej ma mieć typowo taneczny charakter. Wystąpią DJ Marcyk, DJ Wilga i Comodo. Z kolei w sobotę zagrają Remode wykonujący utwory grupy Depeche Mode oraz Feel. Co może dziwić, po raz pierwszy w „nowożytnej” historii Dni i Nocy, w sobotnim koncercie zabraknie akcentu związanego z muzyką Krzysztofa Klenczona. W niedzielę natomiast publiczności zaprezentują się Elektryczne Gitary i IRA. Pojawiające się w mediach społecznościowych komentarze na ogół są bardzo krytyczne wobec tegorocznego programu imprezy.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.