Znamy już wykonawcę, który przebuduje targowisko w części należącej do miasta. Do przetargu stanęło aż 12 firm. Wśród nich najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane Max-bud

z Nidzicy.

Znamy już wykonawcę, który przebuduje targowisko w części należącej do miasta. Do przetargu stanęło aż 12 firm. Wśród nich najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane Max-bud z Nidzicy.

Targowiska po nowemu

Duże zmiany czekają oba miejskie targowiska położone przy ulicy Żeromskiego w Szczytnie. Jesienią na części należącej do spółdzielni „Rolnik” rozpoczęła się budowa dwukondygnacyjnej hali handlowej. Znajdzie się w niej miejsce na 60 stoisk. Prawdziwą nowością, jak na warunki Szczytna, będą łączące obie kondygnacje ruchome schody, znajdzie się też miejsce dla windy. Koszt inwestycji szacowany jest na 6 mln zł. Złożą się na nie środki własne spółdzielni, jak i zaciągnięty kredyt.

Już niebawem rozpocznie się też przebudowa „starego” targowiska. Kilka dni temu rozstrzygnięto przetarg, do którego stanęło aż 12 firm. Spośród nich najniższą ofertę opiewającą na 1,586 mln zł przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane Max-bud z Nidzicy.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.